Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Гумористичні » (Н) Дорослі, як діти. Серія 4 (19.10.2013)
18:52
(Н) Дорослі, як діти. Серія 4 (19.10.2013)
Дорослі, як діти

Додано 4 випуск програми "Дорослі, як діти" за 19 жовтня 2013 року.

Здрастуйте. Сідайте. Тема заняття: "Що робити, якщо в одному місці дитинство заграло?" Доведено: найбільш яскраво на це запитання відповідає Новий канал у скетч-шоу "Дорослі як діти". Тут буде і "Хочу какати" від покупця на касі у супермаркеті, і "Ааа! Бабайка!" від дружини, коли чоловік знайшов під ліжком кавказького "мачо", і "За тата, за маму" від шеф-кухаря ресторану, який вийшов до незадоволеного клієнта.

"Дорослі, як діти" - скетч-шоу виробництва Нового каналу. У кожному випуску 16 епізодів, які крутяться навколо теми "Що б було, якби дорослі іноді впадали в дитинство ? " Герої - четверо чоловіків і три жінки - звичайні дорослі, які в цілком повсякденних і нешкідливих ситуаціях починають поводитися як діти. І це не все. Між скетчами - рубрики "Отвечалки", "Повторялки", "Рассуждалки". У них все відбувається з точністю до навпаки - діти намагаються відповідати на дорослі запитання, розмірковувати на дорослі теми й вимовляти складні слова.

Актори: Грищенко Андрій, Андрощук Марина, Зиков Артур, Нова Ірина, Ніколаєнко В'ячеслав, Тункевіч Аліса, Семенов Олексій.

Канал: Новий канал.

Категорія: Гумористичні | | Теги: взрослые как дети, Новый канал, дорослі як діти, 19 октября, новий канал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: