Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Сімейні шоу » Міняю жінку-6 сезон. Випуск 12 (27.11.2012)
19:23
Міняю жінку-6 сезон. Випуск 12 (27.11.2012)
Міняю жінку-6
Додано 12 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 27 листопада 2012 року.

Багатолюдний мегаполіс і майже безлюдне вимираюче село. Чи такі вже вони й різні? Ні, це - не тема наукового симфозіуму, це - те, в чому дві родини спробували розібратися на проекті "Міняю жінку".

Стефанівщина - Київ

У маленькому селі на Полтавщині – Стефанівщина, живе молода родина: тато Денис - місцевий підприємець, мама Людмила – домогосподарка, виховують двох маленьких діток.

У Києві живе родина неформалів: тато Сергій, мама Аріна, виховують дорослу доньку. Уперше в проекті бере участь родина, сімейний бюджет якої становить нуль гривень. Чи вдасться новим мамам адаптуватися та подружитися з новими татами?

Чи зуміє Людмила приборкати свого нового рокерського чоловіка? Через що виникатимуть постійні сварки з Аріною?

«Міняю жінку» - це українська адаптація британського Wife Swap, поєднання реаліті-шоу й документального кіно. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. 

У день обміну дружини збирають речі і прощаються зі своїми родинами. Вони знайомляться з новою сім'єю, і протягом перших трьох днів повинні жити за правилами сім'ї, до якої вони потрапили. Кожна дружина залишає в будинку Сімейний статут, в якому розписано режим дня сім'ї, бюджет та обов'язки. Нова сім'я має розділяти між собою абсолютно все, окрім інтимних стосунків. Через три дні "нова дружина" встановлює свої правила, яких повинна дотримуватись вся родина. На сьомий день, дві сім'ї зустрічаються на нейтральній території, щоб обговорити те, як вони прожили цей тиждень.

Через місяць знімальна група відвідує сім'ї, щоб дізнатись про зміни в їхньому житті та висновки, які вони зробили з цього досвіду.

1 сезон стартував: 8 березня 2010 року.

6 сезон стартував: 11 вересня 2012 року.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: Выпуск 12, Меняю Жену, міняю жінку, 1 плюс 1, один плюс один, 27 ноября, все серии, меняю жену 6 сезон, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: