Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Сімейні шоу » Міняю жінку-6 сезон. Випуск 11 (20.11.2012)
19:23
Міняю жінку-6 сезон. Випуск 11 (20.11.2012)
Міняю жінку-6
Дивіться у вівторок 11 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 20 листопада 2012 року.

В деяких український родинах мами, як квочки: і за дітьми доглянуть і за чоловіка не забудуть. В інших родинах – інакше. Квочкою працює тато. На проекті "Міняю жінку" дві родини з'ясовували чи взагалі та квочка потрібна.

Одеса - Черкаси

На березі Чорного моря в Одесі живе чималенька родина: тато Олександр - далекобійник, мама Тетяна – домогосподарка, донька та двоє синів. Ще двоє діток живуть окремо. Наймолодша донька Соня - вдома господар.

У Черкасах живе родина фізкультурників: тато Євген, мама Мар'яна та донька Діана. Кому з маленьких донечок буде краще з новою мамою? Та кому один з татусів зробить пропозицію руки та серця?

«Міняю жінку» - це українська адаптація британського Wife Swap, поєднання реаліті-шоу й документального кіно. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. 

У день обміну дружини збирають речі і прощаються зі своїми родинами. Вони знайомляться з новою сім'єю, і протягом перших трьох днів повинні жити за правилами сім'ї, до якої вони потрапили. Кожна дружина залишає в будинку Сімейний статут, в якому розписано режим дня сім'ї, бюджет та обов'язки. Нова сім'я має розділяти між собою абсолютно все, окрім інтимних стосунків. Через три дні "нова дружина" встановлює свої правила, яких повинна дотримуватись вся родина. На сьомий день, дві сім'ї зустрічаються на нейтральній території, щоб обговорити те, як вони прожили цей тиждень.

Через місяць знімальна група відвідує сім'ї, щоб дізнатись про зміни в їхньому житті та висновки, які вони зробили з цього досвіду.

1 сезон стартував: 8 березня 2010 року.

6 сезон стартував: 11 вересня 2012 року.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: Меняю Жену, выпуск 11, 20 ноября, міняю жінку, 1 плюс 1, один плюс один, все серии, меняю жену 6 сезон, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: