Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 26.04.2018


Головна » Сімейні шоу » Міняю жінку-6 сезон. Випуск 10 (13.11.2012)
19:22
Міняю жінку-6 сезон. Випуск 10 (13.11.2012)
Міняю жінку-6
Додано 10 випуск 6 сезону програми "Міняю жінку" за 13 листопада 2012 року.

Дві амбітні жінки чекали від нової родини тільки найкращого, та виявилося, знайти спільну мову буде не так легко. Міняю жінку у вівторок! Щоб жити краще, у житті потрібно щось змінювати, аот коли з "хочеться" усе гаразд, а зі "змінювати" не дуже? Над цією дилемою ламали голову дві родини учасників проекту "Міняю жінку".

Кременчук - Нова Маячка

У Кременчуці на Полтавщині в робітничому гуртожитку живе молода родина: мама Яна, тато Олександр та їхня донечка Уляна. Усі питання в родині вирішує жінка, а чоловік за допомогою проект "Міняю жінку" хоче довести коханій, що він найкращий чоловік у світі.

У селищі Нова Маячка на Херсонщині живе інша родина: мама Олена, тато Володимир та синочок Іванко. Не зважаючи на велику різницю у віці, родина щаслива у шлюбі. Порозуміння знайти цим родинам буде дуже складно, адже, як виявилася, чоловіки були зовсім не готові до нових дружин. Чи вдасться їм всім подружитися?

«Міняю жінку» - це українська адаптація британського Wife Swap, поєднання реаліті-шоу й документального кіно. На один тиждень дві сім'ї обмінюються своїми дружинами. Участь у кожному епізоді беруть різні за стилем життя, соціальним статусом, рівнем доходів сім'ї. 

У день обміну дружини збирають речі і прощаються зі своїми родинами. Вони знайомляться з новою сім'єю, і протягом перших трьох днів повинні жити за правилами сім'ї, до якої вони потрапили. Кожна дружина залишає в будинку Сімейний статут, в якому розписано режим дня сім'ї, бюджет та обов'язки. Нова сім'я має розділяти між собою абсолютно все, окрім інтимних стосунків. Через три дні "нова дружина" встановлює свої правила, яких повинна дотримуватись вся родина. На сьомий день, дві сім'ї зустрічаються на нейтральній території, щоб обговорити те, як вони прожили цей тиждень.

Через місяць знімальна група відвідує сім'ї, щоб дізнатись про зміни в їхньому житті та висновки, які вони зробили з цього досвіду.

1 сезон стартував: 8 березня 2010 року.

6 сезон стартував: 11 вересня 2012 року.

Виробництво: 1+1.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: 13 ноября, Меняю Жену, міняю жінку, 1 плюс 1, один плюс один, все серии, выпуск 10, меняю жену 6 сезон, все выпуски | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: