Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Розваги » Мій зможе! Випуск 4 (06.03.2011)
18:26
Мій зможе! Випуск 4 (06.03.2011)
Мій зможе

Додано випуск програми "Мій зможе" за 6 березня 2011.

Ведучими проекту будуть Андрій Доманський та Вєра Брежнєва. Шоу знімається за голландським форматом "My man can”.

"Мій зможе" – це  весела гра, де 4 пари вестимуть боротьбу за грошовий приз. При чому, основну роботу доведеться виконувати чоловікам, а від жінок потрібен буде азарт, упевненість у своєму супутнику та почуття гумору. Від того, наскільки сильно вона у нього вірить та знає, на що він здатен, залежатиме їх спільний успіх!

Чотири жінки, разом із чарівною Вєрою, за столом казино витягують карти із завданнями для своїх чоловіків та роблять ставки – чи зможе він пройти через це випробування. Завдання будуть складними та неочікуваними, отже зробити вірну ставку жінці буде непросто.

Чоловіки тим часом знаходяться у ізольованих скляних капсулах, вони ніяк не можуть впливати на процес чи підказувати щось своїм половинам. Кожен по черзі отримує своє завдання – чи то пройтися на високих підборах, чи то 50 разів підтягнутися на турнікеті тощо – і з допомогою Андрія Доманського ці завдання виконують. До речі, Доманський спершу випробуватимете усі завдання на собі, щоб давати учасникам правильні поради.

Перемагає у шоу та пара, яка найкраще знає та довіряє одне одному.

Головний приз гри – 50 тисяч гривень.

Категорія: Розваги | | Теги: 6 марта, видео, мой сможет, выпуск 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: