Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Мода, шопінг-шоу » (К1) Шопінг монстри. Випуск 52 - 08.11.2012
20:01
(К1) Шопінг монстри. Випуск 52 - 08.11.2012
Шопінг монстри

Додано 52 випуск програми "Шопінг монстри" за 8 вересня 2012.

Стиль Сніжанни постійно змінюється відповідно стану її душі. Вона не зараховуєсебе до жертв моди і вдягає виключно те, що їй личить. Сніжанна ніколи не дозволить собі вдягати речі, які носить кожна друга українка, бо вона прихильниця яскраво вираженої індивідуальності.

Чотири модниці, які цього тижня змагаються за приз в 5 000 гривень: Сніжана, 23 роки, тренер з розвитку жіночності; Мар'яна, 25 років, актриса; Олеся, 24 роки, бізнес тренер; Аревік Арзуманова, їй - 25, журналіст. Цього тижня Мауріціо Аскеро допомагає з фешн-консультант Вадим Мєвєдєв. Тема тижня - квітковий принт. Впереш його використали хіппі.

 

Мільйони жінок витрачають багато часу на шопінг, проте жодна з них не отримує за це гроші! І тільки в програмі "Шопінг монстри" на любові до покупок можна заробити! Щотижня в боротьбу вступають 4 учасниці, у кожної з них три тисячі гривень і три години для шопінгу на задану тему.

Наприкінці четвертого дня учасниці дізнаються, яку суму балів набрали. А ще – їм будуть оприлюднені оцінки від експерта зі стилю, який протягом усіх днів стежив за шопінгом та дефіле. Учасниця, яка набрала найбільше балів від суперниць та від експерта, отримує приз тижня - 5000 грн та звання "Шопінг Монстра". 

Головний суддя проекту, експерт зі стилю – італієць Мауріціо Аскеро, консультант з фешн-бізнесу в Україні, співзасновник "Тижнів Моди в Україні", власник магазинів шикарного одягу.

Суддя проекту: Мауріцио Аскеро.

Виробництво: Студія "Пілот".

Канал: К1.

Категорія: Мода, шопінг-шоу | | Теги: к1, шопінг монстри, шопинг шоу, 8 ноября, шопинг монстры, выпуск 52 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: