Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Весілля » [Інтер] Весільний розмір. Випуск 1 (18.11.2012)
14:21
[Інтер] Весільний розмір. Випуск 1 (18.11.2012)
Весільний розмір

Додано 1 випуск програми "Весільний розмір" за 18 листопада 2012.

П'ятдесятирічні Наталія та Євген у шлюбі тринадцять років. Працюють на ринку. Він охоронцем, вона – власниця крамнички. У дитинстві вони жили в одному будинку, вчилися в паралельних класах. І в юності симпатизували одне одному. Проте, у сором'язливого Євгена не вистачило сміливості освідчитися Наталії. І вона вийшла заміж за іншого. Згодом одружився і Євген.

Сімейне життя не склалося в обох. Вже розлучена Наталя зустріла Євгена біля під'їзду і запросила до себе на каву. Чоловік відмовився, але за два тижні з'явився на порозі Наталиної квартири з букетом квітів. Півроку прогулянок під ручку – і Наталя ставить ультиматум: або вони починають жити разом, або прощаються назавжди. Євген з радістю погодився на перший варіант.

Весільний розмір - програма для сімейних пар, які за роки спільного життя накопичили десятки зайвих кілограмів і невирішених психологічних проблем. Загальновідомий факт, що після весілля багато людей схильні піддаватися нездоровим звичкам. Вони все пускають на самоплив, набирають вагу, втрачають запал, і не дбають про те, щоб бути привабливими для своєї другої половинки.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Весілля | | Теги: Інтер, выпуск 1, Интер, свадебный размер, Весільний розмір, 18 ноября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: