Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Бізнес і політика » (Інтер) Велика політика з Євгенієм Кисельовим -23.11.2012
17:13
(Інтер) Велика політика з Євгенієм Кисельовим -23.11.2012
Велика політика з Євгенієм Кисельовим

Додано випуск програми "Велика політика" з Євгенієм Кисельовим за 23 листопада 2012.

Вітер змін. Перехідний період. Старий парламент доживає останні дні. Чим він запам'ятається? І чи буде нова Рада принципово інший? 25 років тому, в листопаді 1987, Борис Єльцин (тоді - перший секретар московського міськкому) отримав всесоюзну скандальну популярність, розкритикувавши колег по Політбюро і повільні темпи Перебудови. Це коштувало йому посади, але проклало шлях у велику політику. Як склалася б доля Росії, якщо б її очолив хтось інший? І в завершальній частині - перша серія фільму Євгенія Кисельова та Сергія Урсуляка «Президент Всієї Русі», якраз і присвяченого Єльцину.

Велика політика з Євгенієм Кисельовим - популярна телевізійна програма для обговорення найбільш актуальних суспільно-політичних проблем України. Програма складається із трьох блоків: новина тижня із важливим гостем-ньюзмейером тижня, експертне обговорення актуальної події з соціально-прлітичного життя держави і дуель із кількома гостями з кожної сторони, які підтримкють і доповнюють позиції своїх однодумців.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: большая политика с евгением киселев, Інтер, 23 ноября, велика політика, все выпуски, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: