Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Бізнес і політика » (Інтер) Велика політика з Євгенієм Кисельовим - 09.11.2012
17:12
(Інтер) Велика політика з Євгенієм Кисельовим - 09.11.2012
Велика політика з Євгенієм Кисельовим

Додано випуск програми "Велика політика" з Євгенієм Кисельовим за 9 листопада 2012.

445 замість 450? Так скільки ж депутатів буде у новій Верховній Раді? Скандал навколо підрахунку голосів у деяких мажоритарних округах спровокував дискусію про легітимність парламенту нового скликання. Про це – розмова у другій частині нашої програми. А спочатку – обговорення результатів президентських виборів у Сполучених Штатах. У третій частині програми – Едвард Радзинський. Розмова з ним – про дружину Йосипа Сталіна Надію Алілуєву, що покінчила життя самогубством 9 листопада 1932 року, себто рівно 80 років тому.

Велика політика з Євгенієм Кисельовим - популярна телевізійна програма для обговорення найбільш актуальних суспільно-політичних проблем України. Програма складається із трьох блоків: новина тижня із важливим гостем-ньюзмейером тижня, експертне обговорення актуальної події з соціально-прлітичного життя держави і дуель із кількома гостями з кожної сторони, які підтримкють і доповнюють позиції своїх однодумців.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: большая политика с евгением киселев, Інтер, 9 ноября, велика політика, все выпуски, Интер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: