Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Зізнання у вбивстві (19.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Зізнання у вбивстві (19.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 19 травня 2015 року.

Зізнання у вбивстві

Це вбивство два тижні тому потрясло жителів приморського села Сичавка Одеської області. 59-річна Таїсія Долгополова загинула у дворі власного будинку. Щоб приховати сліди злочину, її тіло підпалили прямо в городі. Зникнення Таїсії односельці помітили не відразу. Пізніше у вбивстві зізналася 26-річна прийомна донька Таїсії - Ганна Шостак. Того дня вона просила у мами дозволу пожити в будинку і сподівалася, що Таїсія не вижене її на 8-му місяці вагітності. Чи може важке дитинство бути виправданням вбивства? У студії «Стосується кожного» Ганна Шостак готова розповісти, чому насправді вбила свою прийомну маму.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 19 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: