Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Живий (11.05.2015)
23:36
[Iнтер] Стосується кожного. Живий (11.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 11 травня 2015 року.

Живий

У липні 2013 року студент Житомирського військового інституту Владислав Яневич переніс складну операцію. Молодій людині видалили 95 відсотків тонкого кишечника, після чого хлопець став стрімко втрачати вагу. На сьогоднішній день, при зрості 176 см, його маса тіла складає всього 34 кг! Владислав потребує унікальної операції по збільшенню кишечника, яка могла б врятувати 21-річному юнакові життя. Донором для Влада міг би стати його рідний дядько. Але він ніяк не може зважитися на порятунок племінника. Чому насправді родичі зволікають з операцією, коли кожен день хлопця, як останній? Як ще можна допомогти Владиславу і його родині?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, стосується кожного, токшоу, 11 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: