Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Зцілення сім'єю (28.04.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Зцілення сім'єю (28.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 квітня 2015 року.

Зцілення сім'єю

18-річна Інга Огбеіде з Київської області нещодавно дізналася, що мама, яка не живе з нею з дитинства, тяжко хвора. Стан здоров'я Світлани досягло критичної точки. Через хворобу ніг і відкритих ран їй важко пересуватися. До того ж, при зростанні в 172 см 35-річна жінка важить більше двохсот кілограмів! Але сама Світлана лікуватися категорично відмовляється і не прислухається навіть до найближчих. Страх втратити маму, змусив Інгу активно діяти і самостійно шукати можливість її вилікувати. Інга навіть розшукала свого батька-нігерійця, але той ... так і не зміг зібрати гроші на приїзд в Україну. На що готова дочку, щоб мама повірила в її любов?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 28 квітня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: