Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. З простягнутою рукою (25.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. З простягнутою рукою (25.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 25 травня 2015 року.

З простягнутою рукою

Чи можна через роки виправити помилки необдуманих рішень? 35-річна Олена Асадова з Одеської області, вийшовши одного разу на прогулянку з трирічною дочкою, виявилася ... в московському переході з простягнутою рукою. Жінка стверджує, що її обманом вивезли закордон, пообіцявши добре оплачувану роботу на овочевій базі. У тому, що опинилася в рабстві Олена звинувачує сестру покійного чоловіка і стверджує, що вона продала її закордон. У студії «Стосується кожного» герої нашої програми розкажуть, чому заради примарних обіцянок про багатство вони готові ризикувати своїм життям і свободою за кордоном?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 25 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: