Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Втрачений шанс (21.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Втрачений шанс (21.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 травня 2015 року.

Втрачений шанс

Пройшов рік з тих пір, як програма "Стосується кожного" розповіла про долю Миколи Смєхова та Дар'ї Заєць брата і сестри з Хмельницької області. Бабуся дітей, Олена Смєхова, хотіла взяти їх під опіку і позбавити рідну дочку Надію батьківських прав. Тоді мамі Колі і Даші дали шанс. Через рік знімальна група без попередження приїхала в сім'ю Смєхова. Надія не очікувала побачити нашу знімальну групу знову. Герої цієї гучної історії знову зберуться в студії «Стосується кожного». А ми дізнаємося, що завадило матері, якій повірила країна, скористатися своїм шансом на нормальне життя? Яка доля чекає дітей Надії в найближчому майбутньому?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 21 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: