Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Втеча від сина (01.04.2015)
22:56
[Iнтер] Стосується кожного. Втеча від сина (01.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 1 квітня 2015 року.

Втеча від сина

Чотиримісячного Богдана Задоянчука з Хмельницької області, рідна мама залишила на зупинці в маршрутці. Небайдужі пасажири разом із співробітниками міліції розшукали матір. Нею виявилася 25-річна Надія Задоянчук. Жінка на місці події написала відмову від дитини. Але зараз, усвідомивши свою провину, хоче повернути Богдана додому. Чи можна дати ще один шанс такої матері? Що могло підштовхнути Надію залишити свою дитину? І чому все село налаштоване проти неї?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, 1 квітня, токшоу, стосується кожного, Интер, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: