Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Все включено (29.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Все включено (29.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 травня 2015 року.

Все включено

Скільки коштує відпочинок за кордоном? Чи може дешевий туризм бути безпечним і приносити задоволення? Євген Жданов відправився у весільну подорож зі своєю дружиною Лізою в Непал. Закордонна романтика закінчилася для пари евакуацією з місця землетрусу. 39-річна киянка Наталія Кривонос ось вже 9 місяців бореться за життя - відпочинок в Єгипті закінчився для неї клінічною комою! Микола Сидоренко пройшов пішки півтори тисячі кілометрів по Україні і з тих пір не визнає інших видів відпочинку. Як спланувати відпустку без шкоди для життя і здоров'я, і ​​хто відповідає за безпеку туристів, якщо свою подорож вони організували самостійно? Все це ми спробуємо з'ясувати в студії програми «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, кохання, касается каждого, 29 травня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: