Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Випуск 31 (17.10.2013)
12:02
[Iнтер] Стосується кожного. Випуск 31 (17.10.2013)
Стосується кожного
Додано 31 випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 жовтня 2013 року.

Вбивство Іванни Міщенко

2012 рік, Миколаїв, Оксана Макар. 17-річну дівчину згвалтували і спалили живцем. 2013 рік, Харків - 17-річну Юлію Іриніденко облили спиртом і підпалили. І знову 2013-ий, Львівська область - Іванну Міщенко згвалтували і підпалили. Труп 23-річної Іванни виявили у лісі за кілометр від її будинку. Одяг дівчини був розкиданий поруч. Свою останню ніч Іванна провела в компанії трьох знайомих хлопців. І саме їх мати Іванни підозрює у вбивстві дочки. У Іванни залишилася 2-річна дочка. Дівчинка досі вірить, що мама ось-ось повернеться додому. Хто і за що вбив Іванну Міщенко? І чому все частіше в Україні відбуваються такі жахливі злочини?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 16 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: