Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Випуск 29 (15.10.2013)
12:28
[Iнтер] Стосується кожного. Випуск 29 (15.10.2013)
Стосується кожного
Додано 29 випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 жовтня 2013 року.

Уроки ненависті

Учень 6 класу Сергій Лупу з невеликого села Нагоряни Хмельницької області стверджує, що над ним знущаються в школі. Мама Сергійка вже звернулася в міліцію і вимагає звільнення вчителя. Її підтримали батьки інших школярів. Вони запевняють, що вчителька математики 72-річна Марія Яворська просто ненавидить своїх учнів і б'є їх прямо на уроках. Чи могла так знущатися над школярами вчителька з 40-річним стажем? Адже в стінах цієї школи вона виховала не одне покоління достойних людей. Чи правда, що на уроках вчитель розпускає руки? Або комусь просто вигідно представити педагога жорстокою людиною?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 15 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: