Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Випробування спадком (15.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Випробування спадком (15.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 15 квітня 2015 року.

Випробування спадком

Кому може бути вигідна сімейна ворожнеча? 65-річна Любов Чечун звернулася до журналістів програми «Стосується кожного» з проханням про допомогу. Півроку тому старший син Любові Юхимівни, Олександр, побив матір і вигнав її на вулицю! Жінка, яка все життя прожила в достатку, на старості років тепер змушена жити у притулку. Причина проста: двоє рідних братів - Олександр і Володимир - не змогли поділити спадщину. Багаторічний конфлікт переріс у справжню війну, жертвою якої став молодший син Любові Юхимівни - Володимир. Вперше за багато років всі рідня збереться в студії «Стосується кожного». Ми дізнаємося, хто винен у смерті Володимира, чи зможе Любов пробачити свого сина Олександра, а головне - чи є надія на закінчення війни, яка триває вже 11 років!

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 15 квітня, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: