Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Три долі (16.03.2015)
22:45
[Iнтер] Стосується кожного. Три долі (16.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 березня 2015 року.

Три долі

Що робити, якщо друзі відвернулися в найважчий момент і здається, що життя закінчилося? Про страшну трагедію, яка сталася з 18-річною моделлю з Миколаєва, навесні 2012 року писали у всіх газетах і говорили на всіх телеканалах. Жертва жорстокого побиття Саша Попова, яка потрапила під гарячу руку випадкового перехожого, майже сто днів провела в комі. У те, що вона одного разу повернеться до життя - не вірив ніхто, крім її мами. Як сьогодні живе Саша і чому від неї відвернулися всі друзі? Сьогодні в студії «Стосується кожного» історії трьох дівчат, які, пережили біль, страх і зрада. Чи зможуть вони знайти нових друзів і знову повірити в себе?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 16 березня, Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, кохання, Интер, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: