Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Трагедія на даху (29.04.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Трагедія на даху (29.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 29 квітня 2015 року.

Трагедія на даху

Вбивство чи самогубство? Як утримати людину від фатального вчинку і чи можливо це? Напередодні Різдва на даху п'ятиповерхового доманашлі повешенним24-річного Олега Кулія з Чернівецької області. Можливою причиною трагедії друзі називають затяжну депресію послеразрива з коханою дівчиною! Вони стверджують, що за кілька місяців до трагедії Олег побачив зраду власні очі з даху цього ж будинку. Але батьки загиблого хлопця впевнені: нещасна любов тут не при чому, і підозрюють у вбивстві кращих друзів сина.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 29 квітня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: