Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Таємниця усиновлення (28.10.2013)
16:34
[Iнтер] Стосується кожного. Таємниця усиновлення (28.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 жовтня 2013 року.

Таємниця усиновлення

Залишившись без батька та матері 9-річний Артем опинився у притулку. Рідна бабуся злякалася, що не зможе гідно виховати онука-сироту. Але, як виявилося, у дитини є ще родичі, готові забрати хлопчика в свою сім'ю. Двоюрідна бабуся Ольга Гівуля та троюрідна Тетяна Коровіна навіть почали збирати документную на усиновлення Артема. Однак запізнилися. Столичні служби у справах дітей стверджують, що все зробили за законом - нова сім'я заявила свої права на дитину раніше. Таємниця усиновлення не дозволяє бабусям побачити онука. Але як жити жінкам, які мріють тільки про одне - сказати онукові, що сім'я від нього не відмовлялася. Що краще: за законом віддати дитину чужим людям або залишити право усиновлення, нехай за далекими, але родичами?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 28 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: