Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Син від зятя (22.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Син від зятя (22.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 22 травня 2015 року.

Син від зятя

19-річна Галина Рева з Миколаївської області звинувачує чоловіка своєї сестри, багатодітного батька Олександра Попенко, в згвалтуванні, яке відбулося, коли їй було 13 років. Сім'я Галини не повірила, що зять здатний на такий вчинок і не звернулася в правоохоронні органи. Сам же Олександр стверджує, що ніякого зґвалтування не було. У 14 років Галина народила дитину. Зараз Максиму вже 5 років, і він не знає, хто його тато. Олександр не вважає хлопчика своїм сином і нічим йому не допомагає. У студії «Стосується кожного» - результати тесту ДНК. Чого насправді хоче Галина: домогтися справедливості або помститися Олександру за насильство? І як зміниться життя родини після оголошення результатів?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 22 травня, травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: