Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Робота над собою (26.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Робота над собою (26.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 26 травня 2015 року.

Робота над собою

Ми обіцяємо героям наших програм не забувати про них. А як вони виконують свої обіцянки? Багатодітна мати, 42-річна Ольга Сидор з Тернопільської області, здала своїх дітей в інтернат. Односельці засудили недолугу матір. Півроку тому в студії «Стосується кожного» ми намагалися зрозуміти, чому любляча мати не справляється з вихованням малолітніх дітей. Після ефіру Ольга забрала дітей з інтернату і всі ці місяці виховувала їх самостійно. Чи може жінка стати хорошою матір'ю лише всупереч людський чутці? Наші журналісти навідалися в багатодітну сім'ю без попередження.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 26 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: