Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Прокляття мачухи (07.04.2015)
22:39
[Iнтер] Стосується кожного. Прокляття мачухи (07.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 7 квітня 2015 року.

Прокляття мачухи

Тетяна Хорошавина з Дніпропетровська вже більше року оббиває пороги всіх лікарень міста. 27-річну дівчину несподівано стали мучити сильні болі в суглобах і слабкість, почали різко випадати волосся, а обличчя вкрилося буграми. Лікарі діагностували рідкісне захворювання - вовчак. Проте дівчина впевнена: причина її нездужання - в прокляття мачухи колишнього чоловіка. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати причину дивної хвороби і спробуємо зрозуміти: чи можна допомогти Тетяні повернутися до здорового життя? Що вбиває більше: фізичний біль або зрада коханої людини?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2015, касается каждого, кохання, квітень, стосується кожного, токшоу, 7 квітня, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: