Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Паразити (17.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Паразити (17.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 17 квітня 2015 року.

Паразити

42-х річна Олена Трегуб з Дніпропетровська вже п'ятий рік бореться за життя свого сина Вані. Жінка впевнена в тому, що два роки тому в організмі її малюка жив паразит, який поїдав дитини зсередини. Після виснажливого лікування хлопчик залишився інвалідом. Батько Вані важко працював, щоб зібрати гроші на обстеження сина, але в один трагічний день чоловіка вбило струмом. Прямо в день похорону родичі покійного чоловіка Олени вигнали її разом з хворою дитиною на вулицю. У студії «Стосується кожного» ми з'ясуємо, чому небайдужі люди досі перераховують гроші на лікування незнайомого хлопчика, а близькі родичі позбавили його даху над головою?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, квітень, 17 квітня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: