Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Потай від чоловіка (16.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Потай від чоловіка (16.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 квітня 2015 року.

Потай від чоловіка

Чи здатна жінка заради особистого життя відправити власних дітей в інтернат? Минулого літа багатодітна мама Людмила Христенко сама привела своїх чотирьох дітей в соціальну службу. Малюків там прийняли і вирішили перевірити умови, в яких живе багатодітна родина. За підсумками перевірки дітей переселили в інтернат, а маму збираються позбавити батьківських прав. Батько дітей стверджує, що нічого не знав про наміри своєї дружини, але тепер вважає, що головна причина розлуки з малюками - зовсім не житлові умови. Він звинувачує свою багатодітну жінку в зрадах! У студії «Стосується кожного» ми дізнаємося справжні мотиви вчинку багатодітної матері.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, 16 квітня, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: