Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Полонянка матері (28.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Полонянка матері (28.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 28 травня 2015 року.

Полонянка матері

У січні програма «Стосується кожного» розповіла шокуючу історію про мешканку Тернополя - Віолеті Марчукова. Більше 30 років рідна мати не випускала її з квартири! Про існування Віолетти сусіди дізналися лише півроку тому - коли мама Віолетти перестала з'являтися на вулиці, вони викликали міліцію. У квартирі виявили виснажену Віолетту поруч з мертвої матір'ю. Після того, що сталося журналісти «Стосується кожного» стали стежити за долею Віолетти. Редактори програми допомогли визначити 48-річну жінку в геріатричний пансіонат, де вона провела вже півроку. За цей час Віолетта заново вчилася ходити і говорити. Разом з журналістами «Стосується кожного» вона вперше після порятунку побувала у себе вдома. Як її зустріли сусіди? Що пам'ятає вона про життя в батьківській квартирі, де 30 років була самітницею? Про це в нашій студії розповість сама Віолетта.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, кохання, 28 травня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: