Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Побачення з дітьми (31.03.2015)
22:56
[Iнтер] Стосується кожного. Побачення з дітьми (31.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 березня 2015 року.

Побачення з дітьми

Чотири місяці тому у багатодітної мами з Одеської області Оксани Георгієшу забрали всіх чотирьох дітей і будинок, в якому вона жила з чоловіком. Діти передані на виховання в сім'ю родичів, але з'являтися поряд з будинком опікунів жінка боїться, бо не раз чула погрози на свою адресу. Як вийшло, що багатодітну маму позбавили батьківських прав, і що робить Оксана, щоб повернути власних дітей?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, 31 березня, березень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: