Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Одні вдома (05.05.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Одні вдома (05.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 5 травня 2015 року.

Одні вдома

Нещасний випадок чи закономірний результат ставлення до дітей? Жахлива трагедія сколихнула село Малополовецьке Київської області. Троє дітей згоріли живцем у своєму домі. Їх мама - 27-річна Надія Левченко - в поминальний день пішла на кладовище, а двох синів і дочку закрила самих вдома. Вогонь із печі перекинувся на підлогу і меблі. Коли дорослі повернулися - було вже пізно. Чому родичі сім'ї звинувачують у трагедії багатодітну маму? І як далі жити батькам з почуттям провини перед загиблими малюками?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, 5 травня, токшоу, стосується кожного, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: