Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Неоціненна робота (30.04.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Неоціненна робота (30.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 квітня 2015 року.

Неоціненна робота

Вбивство чи самогубство? Як утримати людину від фатального вчинку і чи можливо це? Напередодні Різдва на даху п'ятиповерхового доманашлі повешенним24-річного Олега Кулія з Чернівецької області. Можливою причиною трагедії друзі називають затяжну депресію послеразрива з коханою дівчиною! Вони стверджують, що за кілька місяців до трагедії Олег побачив зраду власні очі з даху цього ж будинку. Але батьки загиблого хлопця впевнені: нещасна любов тут не при чому, і підозрюють у вбивстві кращих друзів сина.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, 30 квітня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: