Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Неочікуваний прихисток (06.04.2015)
22:39
[Iнтер] Стосується кожного. Неочікуваний прихисток (06.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 квітня 2015 року.

Неочікуваний прихисток

Жертва обставин або безвідповідальна мама? Трирічний Микита Тостоган знаходиться в соціально-психологічному реабілітаційному центрі міста Ізмаїла. Сюди хлопчика помістили родичі, яким напередодні залишила його мати - Олена Тостоган. Вона просто привела сина своїм тіткам і сестрам, а сама пішла в невідомому напрямку. Пізніше ті викликали швидку та соціальні служби ... Родичі Олени стверджують, що таким чином врятували дитині життя. А от мати Микити звинувачує їх у тому, що вони, мовляв, хочуть позбавити її батьківських прав. Оперативно відреагували або поспішили позбутися?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 6 квітня, Інтер, стосується кожного, токшоу, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: