Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Небезпечний спадок (21.10.2013)
12:16
[Iнтер] Стосується кожного. Небезпечний спадок (21.10.2013)
Стосується кожного
Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 21 жовтня 2013 року.

Небезпечний спадок

Справжня війна розгорнулася між мешканкою київської області Марією Белявской та її дітьми. Рідні люди не можуть поділити бабусину спадщину - двоповерховий будинок в місті Буча. Дочка Марії Алла стверджує, що мати готова поселити квартирантів аби дітям нічого не дісталося. А в Житомирі інваліда 2 групи Ірину Івахів бомжем вирішила зробити рідна тітка. Ірина стверджує, що у неї обманом відібрали квартиру, яка залишилася їй після смерті мами. Чому родинні зв'язки втрачають цінність , коли на кону стоять квадратні метри? Як батьки стають тягарем, а діти найлютішими ворогами? І чому батьківський будинок перетворюється в будинок розбрату?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Сергій Дорофєєв.

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, Интер, 21 октября, касается каждого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: