Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Не отрекаются любя (16.02.2015)
22:58
[Iнтер] Стосується кожного. Не отрекаются любя (16.02.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 16 лютого 2015 року.

Не отрекаются любя

Як утримати дітей від непоправних помилок? 16-річна Богдана купратах з Хмельницького опинилася в притулку з немовлям. Сім'я цивільного чоловіка не визнає малюка своїм. Мама і вітчим Богдани вимагають від дівчини слухняності, але вона не готова миритися з встановленими правилами. Вітчим готовий усиновити малюка, але жити в одній квартирі з падчеркою категорично відмовляється. Свобода у злиднях або життя за чужими правилами? Який вибір зробить Богдана для свого сина в студії «Стосується кожного»?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, лютий, 16 лютого, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: