Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 22.09.2017


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Наслідне опромінення (27.04.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Наслідне опромінення (27.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 квітня 2015 року.

Наслідне опромінення

Через рік після аварії на ЧАЕС мешканка Прип'яті Олена Чекмарьова народила дочку з діагнозом мікроцефалія. Причина важкої хвороби - опромінення матері. Лікарі пропонували залишити дитину в інтернаті, але Олена на це не пішла. Із через дитину-інваліда з родини пішов батько, залишивши ще двох синів. А у СлавиХліповнікаіз Одеси батько був ліквідатором аварії. Славік народився через два роки після трагедії на атомній станції, але наслідки опромінення проявилися тільки в 16 років. Славу зараз виховує мачуха, бо рідна мама кинула його в 7 лет.Іспитаніе і щастя одночасно. У студії «Стосується кожного» - про життя після трагедії, про неминучість хвороби і вибір, який зруйнував сім'ї, але подарував щастя материнства.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, 27 квітня, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: