Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Нас не доженуть (13.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Нас не доженуть (13.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 13 квітня 2015 року.

Нас не доженуть

Важкий вік або системна помилка батьків? 12-річна Аліса Соколова в кінці березня пішла з дому погуляти і не повернулася. Батьки, волонтери і міліція кинули всі сили на пошуки дівчинки. Семикласницю знайшли наступного дня у великому торговому центрі. Ровесниця Аліси - Віка Бутрин з Київської області - тікала з дому вже тричі. Мама шукала дівчинку по п'ять днів. Марія так і не зрозуміла справжньої причини постійних пагонів дочки. Як самі підлітки пояснюють свої вчинки? У студії «Стосується кожного» ми спробуємо зрозуміти, чому втеча з дому стає головним способом помсти батькам за образи і неувага?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, квітень, кохання, касается каждого, 2015, 13 квітня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: