Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Надія на батьківство (04.05.2015)
23:01
[Iнтер] Стосується кожного. Надія на батьківство (04.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 4 травня 2015 року.

Надія на батьківство

23-річна Надія Костильова з Херсонської області у вісім років залишилася сиротою. Вітчим прямо на очах у маленької дівчинки звірячому вбив її маму. Все своє життя Надя терпіла нужду і насильство. Щасливої ​​відчула себе всього кілька років тому, коли зустріла чоловіка, якого полюбила з першого погляду. У пари народилася дитина. Але старша сестра Наді не вірить у щасливу картинку, яку намагалася намалювати молода пара. Тетяна готова на все, щоб розлучити молодшу сестру з її чоловіком. Вона знає, чому з ним Надя не буде щасливою. І про це розповість у студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 4 травня, травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: