Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Мир вашому дому (03.03.2015)
23:43
[Iнтер] Стосується кожного. Мир вашому дому (03.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 3 березня 2015 року.

Мир вашому дому

Невдячність дітей або запізніле виховання матері? 57-річна Марія Йон з села Чопівці, Закарпатської області, називає свою дочку скандалісткою! Півтора роки тому після розлучення з чоловіком Надя переїхала до мами разом з трьома дітьми. З тих пір бійки і суперечки в цій сім'ї виникають на порожньому місці. Неповага і неувага Марія отримує і від своїх синів. Односельці обходять цей будинок стороною, зате співробітники міліції та працівники сільради - тут постійні гості. Чи зможуть герої нашої програми знайти альтернативу скандалів і докорів прямо в студії «Стосується кожного»?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, Интер, касается каждого, 3 березня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: