Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Милостиня для сина (18.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Милостиня для сина (18.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 18 травня 2015 року.

Милостиня для сина

Вже три роки 21-однорічний мешканець Вінницької області Сергій Поліщук перебуває в лікарні у вегетативному стані. В скутер, на якому їхав Сергій з другом, на великій швидкості врізалася машина. Винуватець аварії зник з місця злочину. Пізніше за два викривлені життя йому дали 2 роки умовного покарання! З моменту аварії Сергій жодного разу не був удома. Покладену за рішенням суду компенсацію в 600 тисяч гривень винуватець ДТП так і не виплатив. Сім'я продала все, що могла. Щоб підтримувати сина, його мама, Віра Поліщук, змушена просити милостиню. У студії «Стосується кожного» зібралися рідні та друзі постраждалого хлопця, які вірять, що його можна підняти на ноги. Який буде вердикт лікарів, і чи зможуть глядачі змінити долю Сергія?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 18 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: