Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Міфічна хвороба (27.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Міфічна хвороба (27.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 27 травня 2015 року.

Міфічна хвороба

Дивна хвороба - міф чи реальність? 56-річна Тамара Блакитна з Вознесенська Миколаївської області десять років страждає від міфічної хвороби. За словами пенсіонерки, в її тілі живе паразит, який заподіює жінці нестерпні страждання. Позбутися від чужорідного істоти у нещасної не виходить, лікарі не можуть виявити хробака, на якого скаржиться пацієнтка. Але жінка впевнена: вона небезпечна для оточуючих, тому що може їх заразити! 54-річна киянка Ірина Забірова розповідає, що укуc тропічного комахи спровокував жахливі наслідки. У студії «Стосується кожного» жертви загадкових хвороб. Чи несуть вони небезпеку для оточуючих, і як позбавити їх від болісних болів і відчаю?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 27 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: