Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Мамині ангели (30.03.2015)
22:56
[Iнтер] Стосується кожного. Мамині ангели (30.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 30 березня 2015 року.

Мамині ангели

Відмовитися від дитинства, щоб врятувати маму. Уже два місяці багатодітна мама з Черкас Людмила Шапошник повністю залежить від своїх неповнолітніх дітей. Важка хвороба прикувала її до ліжка. Вона не може ходити, сидіти, елементарно обслуговувати себе ... Замість ігор і розваг з однолітками, її діти готують, перуть, прибирають і годують маму з ложечки. Щоб не залишати маму без нагляду і допомоги, діти по черзі ходять до школи! Якщо через місяць Людмилі не зробити операцію, почнуться незворотні процеси, і вона вже ніколи не встане з ліжка. Владислав, Ангеліна та Юліана разом з редакторами «Стосується кожного» організували флешмоб, щоб врятувати маму.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, токшоу, стосується кожного, Интер, березень, 30 березня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: