Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Квартирантка (10.03.2015)
23:19
[Iнтер] Стосується кожного. Квартирантка (10.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 10 березня 2015 року.

Квартирантка

Дружина або квартирантка? Чи можна утримати чоловіка, народивши йому дитину? Багатодітна мати Олена Чернокульская з Вінницької області в будь-яку хвилину може опинитися на вулиці з 4-місячної Віталіною на руках. Цивільний чоловік Віталій Мудрий вимагає доказів свого батьківства і не пускає старших синів Олени на поріг. Як зміниться доля Олени та її трьох дітей після оголошення результатів ДНК-тесту?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, березень, кохання, касается каждого, 2015, 10 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: