Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Інтернат №5 (02.03.2015)
23:43
[Iнтер] Стосується кожного. Інтернат №5 (02.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 2 березня 2015 року.

Інтернат №5

Гучний скандал в миколаївській школі-інтернаті №5. Випускники звинувачують директора в насильстві і диктатурі. Недавній вихованець інтернату Роман Рубан одним з перших наважився розповісти про знущання над учнями та крадіжці. У відповідь директор звинуватив Романа в зґвалтуванні неповнолітньої дівчинки. Колишні співробітники інтернату розповідають, що всіх, хто намагався піти проти системи і захистити права дітей, негайно звільняли. Кому вигідно роздмухувати скандал навколо одного з кращих в області установ для дітей-сиріт? Чому випускники миколаївського інтернату №5 бояться за життя нинішніх вихованців?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, березень, токшоу, стосується кожного, Интер, 2 березня, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: