Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Гарантія на батька (20.05.2015)
22:17
[Iнтер] Стосується кожного. Гарантія на батька (20.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 20 травня 2015 року.

Гарантія на батька

Чи може аналіз ДНК гарантувати щасливе майбутнє дитині? 46-річна Оксана Бабяк з Хмельницького два роки тому мала стати щасливою мамою дівчаток-близнят. Жінка пережила втрату однєї дитини, а другу повернула до життя, виходжуючи довгі місяці. Але все це Оксані довелося переживати на самоті, бо батько її дітей категорично не бажає визнавати своє батьківство. Хто ж справжній батько дитини? І чи зможе тест ДНК пробудити батьківські почуття?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: травень, Інтер, токшоу, стосується кожного, 20 травня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: