Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Дух агресії (01.05.2015)
23:36
[Iнтер] Стосується кожного. Дух агресії (01.05.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 травня 2015 року.

Дух агресії

Вбивство в Сумах 80-річної пенсіонерки шокувало все місто. Жінку до напівсмерті побили палицею, а потім ще добили ножем. У злочині підозрюється 11-річна дівчинка! Про агресію шестикласниці знають давно. Всі сусіди намагаються обходити її будинок стороною. Чому 11-річна дівчинка тримає в страху цілий район? І хто відповість за жорстоке вбивство, якщо в ньому звинувачують дитини? У студії «Стосується кожного» вперше після страшного злочину зустрінуться рідні вбитої і батьки підозрюваної. Якого покарання родичі вимагають за вбивство рідної людини? І що скаже мама у виправдання своєї дочки?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, травень, стосується кожного, токшоу, кохання, касается каждого, 1 травня, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: