Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Дочка в законі (14.04.2015)
23:44
[Iнтер] Стосується кожного. Дочка в законі (14.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 14 квітня 2015 року.

Дочка в законі

Чи можна вирішувати долю дитини виключно усним договором? Дев'ять років тому півторарічну Катерину Губу рідна бабуся віддала на виховання своїм знайомим, Наталії та Олегу Панченко, а старшого онука Анатолія залишила собі. Соціальні служби тільки зараз дізналися, що діти живуть не з батьком і поставили питання про позбавлення його батьківських прав. Сім'я Панченко прийняла рішення боротися за щастя дітей, але за спиною подружжя кримінальне минуле. У студії «Стосується кожного» ми спробуємо з'ясувати, чи можна довірити чужих дітей колишнім ув'язненим, і що зробити, щоб Катя могла стати законною дочкою своїх незаконних батьків.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: квітень, 2015, касается каждого, кохання, 14 квітня, стосується кожного, токшоу, Інтер | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: