Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Дар кохання (09.03.2015)
23:19
[Iнтер] Стосується кожного. Дар кохання (09.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 9 березня 2015 року.

Дар кохання

Які випробування може приготувати доля, щоб перевірити щирість стосунків? 31-річна Тетяна Манжула з Києва, ризикуючи своїм життям, врятувала чоловіка Юрія від смерті - вона стала для нього донором з пересадки печінки. Через 3 місяці після операції жінка завагітніла і прийняла рішення народжувати дитину. На що готові жінки заради порятунку і щастя своїх близьких. Неймовірні історії сімей, а також їх трагедії та шляхи вирішення в студії «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Інтер, стосується кожного, токшоу, Интер, березень, 9 березня, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: