Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Чужа тітка (23.03.2015)
23:07
[Iнтер] Стосується кожного. Чужа тітка (23.03.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 23 березня 2015 року.

Чужа тітка

Що таке справжня материнська любов? 7-річного Владислава Даниленка з Полтавської області вже два роки виховує чужа людина. З хлопчика схожого на «мауглі» Валентина Головченко виховала активногу і щасливу дитину. Але раптом в житті Владика з'являється рідна мама. Через два роки, вона хоче забрати сина собі. Чому більше всього на світі Владислав боїться рідну маму і ні за що не хоче до неї повертатися? Де весь цей час був рідний батько дитини? Як змінить життя Владика війна двох жінок, і хто з них проявить справжню безкорисливу материнську любов?

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: березень, 23 березня, Интер, токшоу, стосується кожного, Інтер, 2015, касается каждого, кохання | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: