Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного. Без двох днів татусь (08.04.2015)
22:14
[Iнтер] Стосується кожного. Без двох днів татусь (08.04.2015)

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 8 квітня 2015 року.

Без двох днів татусь

У студії «Стосується кожного» - мати, яка ... передумала! 17-річна Вікторія Умірова з Херсонської області хоче повернути свою новонароджену дочку. Молода мама раптом відмовилася від свого малятка. Дівчина стверджує, мовляв, злякалася, що батько дитини їх кине. 21-річний Альберт Федорченко повернувся до Віки, але занадто пізно. Молодий батько спізнився на два дні і тепер йому доведеться боротися за свою дочку.

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 8 квітня, Інтер, токшоу, стосується кожного, квітень, кохання, касается каждого, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: