Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Ток-шоу » [Iнтер] Стосується кожного - 6 січня 2016
23:27
[Iнтер] Стосується кожного - 6 січня 2016

Стосується кожного

Додано випуск програми "Стосується кожного" на "Інтері" за 6 січня 2016 року.

Різдвяні дива

Що допомагає людині в складній ситуації вибрати єдино правильний шлях? Різдво - свято чесноти, час духовних чудес і прозрінь. У святковому випуску програми «Стосується кожного» - багато добрих історій, кожна з яких пов'язана з Різдвом. Саме в ніч на Різдво в родині Марини та Василя Маркушевський народився малюк з одного «половинкою» серця. Мама вважає, що народження і хрещення в таку казкову ніч зіграло важливу роль у житті унікального хлопчика. Як склалася його доля? Свідками і співтворцями багатьох чудес стають священики. У студії єпископ Банченський Лонгин, священик, вихованцями якого за 20 років стало 460 дітей. Настоятель храму Бессребряніков Косьми і Дем'яна Римських при національному інституті раку протоієрей Євген бачив багато важких хворих, але точно знає і розповість про те, як щира молитва творить чудеса. Зроби правильний вибір, не пропусти різдвяні історії у програмі «Стосується кожного».

"Стосується кожного" - це вкрай відверта розмова про те, з чим реально пов'язані долі людей.  Про ситуації, в яких проявляється ставлення людини до людини. Цей проект піднімає теми, які у людях пробуджують природну людську реакцію, не залишають байдужими. Це проект, який змінює життя.

Чесна і відверта дискусія ведучого Сергія Дорофєєва з безпосередніми учасниками подій та експертами змусить звернути увагу на ситуації, які стали наслідком людської байдужості або небайдужості.

Ведучий: Андрій Данилевич

Телеканал: Інтер.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, Інтер, січень, токшоу, стосується кожного, 6 січня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: